Корпоративне навчання

Для підвищення ефективності компанії та організації раціонального розподілу трудових ресурсів ви можете замовити корпоративне навчання персоналу в нашому інституті. Тільки своєчасне бізнес-освіту допоможе вивести бізнес на новий рівень і зробити його більш успішним і прибутковим.

Корпоративне навчання в МІРБ - це
Розвиток ключових компетенцій керівників і лінійних співробітників


Освоєння нових технологій ведення бізнесу


Розробка проектів розвитку підприємства у вигляді курсових робіт


Створення єдиного внутрішнього корпоративного мови і взаєморозуміння


Запуск процесу самовдосконалення в робочій команді


Кожна програма корпоративного навчання будується за принципом навчального консалтингу, сполуки теорії і практики - роботи, що здійснюється в ході навчання на підприємстві, що дозволяє за короткий період проаналізувати бізнес (роботу відділу / підрозділу) на предмет ефективності, організованості, перспективності, розробити стратегію розвитку бізнесу або відділу / підрозділу на найближчі роки під керівництвом професійних експертів МІРБ і відповідно до сучасних бізнес-технологіями, а також серйозно оцінити, переглянути і розвинути свої управлінські та бізнес навички.

Це зручно

Навчаються співробітники тільки Вашої компанії

Оптимальне для Вас час, включаючи вихідні дні та вечірні години

Зручне для Вас місце - на Вашій території в будь-якому регіоні України або в нашому Навчальному центрі


Програма складена спеціально для вирішення Ваших завдань


Рішення поставлених завдань в короткі терміни


Викладачі-практики з успішним досвідом реалізації бізнес-проектів, організаційні психологи, педагоги, котрі розуміються на особливостях розвитку дорослих людей


Це вигідно

Ви економите час - навчання проходить з мінімальним відривом від роботи

Ви економите гроші - не потрібно відправляти працівників у відрядження, а вартість корпоративного навчання на групу значно вигідніше, ніж навчання кожного співробітника

Експрес-діагностика підприємства

Кожен корпоративний проект починається з діагностики підприємства. Це цілий комплекс заходів, спрямований на виявлення поточної ситуації в компанії, аналіз внутрішнього середовища організації та зон для розвитку бізнесу. Отримані результати використовуються для створення програми навчання. 

Що ми діагностуємо? 

  • систему менеджменту 
  • кваліфікація персоналу 
  • групову психологічну динаміку (розвиваючі і гальмують сили) підприємства 
За результатами експрес-діагностики ми підготуємо для Вас усний звіт (за запитом - письмовий) про поточний стан компанії і найближчі перспективи його розвитку.

Розробка програми навчання

Програма навчання розробляється для вирішення конкретних завдань, специфіки Вашого бізнесу і на основі отриманих під час діагностики даних. Виходячи з потреб Вашої компанії розробляються і практичні завдання. Обсяг програми розраховується виходячи з поставлених Вами цілей. Мінімальна тривалість - 2 дні. Максимальна - необмежена. 

Кожен Ваш співробітник, який бере участь в програмі корпоративного навчання, отримує комплект авторських навчальних матеріалів. 

Ми розробимо програму під будь-яку специфічну задачу!

CRM-форма з'явиться тут